Skip to content
kontakt@monikawysocka.pl

Zajęcia zawsze przeprowadzane w profesjonalny sposób.

Każda ich minuta jest efektywnie wykorzystana a dodatkowo są one zindywidualizowane w świetny sposób – Pani Monika pomaga w zdaniu nawet najbardziej wymagających egzaminów i jednocześnie zwraca uwagę na słabsze strony pokazując jak można je poprawić. Efekty są błyskawiczne i już po kilku zajęciach wróciła mi pewność siebie w użytkowaniu angielskiego. Dodatkowo, na zajęciach panuje bardzo miła oraz serdeczna atmosfera która w połączeniu z kompetencjami Pani Moniki sprawia, że wręcz niemożliwe jest znalezienie lepszego nauczyciela. Zajęcia umożliwiły zdanie mi wymagającego egzaminu ze świetnymi wynikami pomimo presji czasu. Lekcje zdecydowanie warte polecenia.

Tadeusz Dąbrowski
Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS, 2017

Pani Monika jest bardzo rzetelnym nauczycielem.

Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, czego również wymaga od osób uczących się a co w moim przypadku skutkowało dodatkową mobilizacją. Pamiętam, że do każdych zajęć starałem się sumiennie przygotować. Ponadto, Pani Monika prowadzi zajęcia ciekawie, zmieniając temat materiału w taki sposób, aby nie okazał się on zbyt męczący przy jednorazowym odbiorze. Od czasu do czasu na zajęciach lub w skrzynce mailowej pojawiały się ciekawe artykuły ze świata polityki, życia codziennego oraz nowinek kulturowych, które mi osobiście sprawiały frajdę, a także zaprzęgały umysł do ciągłego kontaktu z językiem angielskim. Jeżeli kogoś interesuje sumienne przygotowanie się do egzaminu lub też wejście na zaawansowany poziom języka angielskiego to bardzo dobrze trafił.

Piotr Prondziński
Kurs przygotowujący do egzaminu CAE, 2016-2017

Nauka z panią Moniką to sama przyjemność.

Mimo że nauka języka nigdy nie była moją mocną stroną i szybko się  zniechęcałam to z Panią Moniką jest to niemożliwe. Atmosfera jest przesympatyczna co wpływa na chęci i jakość nauki. Zajęcia są intensywne, często urozmaicone ciekawostkami i zawsze perfekcyjnie przygotowane. Widać, że Pani Monika uczy z pasją. Serdecznie polecam.

Magdalena Kuptz
Kurs języka angielskiego ogólnego, poziom A2, 2016-2017

Polecam Panią Monikę jako profesjonalnego nauczyciela

Niniejszym z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Monikę jako profesjonalnego nauczyciela u którego przez rok czasu pobierałam nauki. Z prawdziwą przyjemnością zaświadczam, iż zajęcia były prowadzone rzetelnie, każde spotkanie odpowiednio przygotowane merytorycznie, nie było monotonii. Pani Monika zawsze posiadała materiały dydaktyczne niezbędne do prowadzenia zajęć. Polecam jako osobę niezwykle profesjonalną, cierpliwą a przede wszystkim bardzo miłą.

Marzena Zackiewicz
Język angielski w logistyce, 2016-2017